O nas

O nas

Kinetoskop - Internetowy Magazyn Filmowy

Kinetoskop jest niezależnym magazynem filmowym poświęconym tematyce kina. Swoją działalność skupia na posiadaniu obszernej bazy recenzji filmowych nadesłanych od internatów i publicystów.

Z szerokiego wachlarzu wielkich twórców filmowych, nie tylko obecnych i komercyjnych, ale także z poprzedniej epoki, przedstawia Państwu sylwetki tych, którzy na zawsze znaleźli swoje miejsce w historii kina. Pragnie przywrócić i utrwalić w pamięci wielkie tytuły i wielkie nazwiska od początku istnienia kinematografii.

Kinetoskop swą tematyką obejmuje zarówno gatunki awangardowe, klasyczne jak i mainstreamowe. W składzie redakcyjnym znaleźli się doświadczeni recenzenci oraz komentatorzy, ale treści zamieszczane na łamach magazynu mają być przede wszystkim ciekawe i przystępne. Misją jest poszerzać horyzonty czytelników i zarażać fascynacjami filmowymi niezależnie od gatunkowych podziałów.

Chcemy unaocznić związek X muzy ze zmieniającymi się czynnikami społecznymi oraz ukazać jaki wpływ miały te procesy na dzisiejszy jej obraz. Na łamach Magazynu znajdziecie również recenzje wyłowionych przez nas perełek filmowych oraz informacje o tym jak właściwie dany film powstawał.

Naszą inicjatywą portalu jest bezpłatnie publikowany Magazyn Kinetoskop do pobrania na naszej stronie. Głównym celem pisma jest dostarczanie czytelnikowi rzetelnych recenzji i artykułów filmowych.

Jeśli piszesz recenzje lub artykuły i chcesz się z nimi podzielić z czytelnikami lub wyrażasz chęć współpracy – zgłoś się do nas pisząc na adres: info@kinetoskop.pl.

 

WSPÓŁPRACA:

unnamed

(Visited 150 times, 1 visits today)