O magazynie

O magazynie

KINETOSKOP - Internetowy Magazyn Filmowy

Drodzy Czytelnicy

Kinetoskop.pl to serwis internetowy, który stanowi cyfrowe wsparcie wydawanego przez nas magazynu filmowego Magazyn Kinetoskop.

Magazyn Kinetoskop to przede wszystkim miejsce, w którym pojawiać się będą recenzje oraz artykuły, przygotowywane specjalnie dla nas przez recenzentów i publicystów. Tu także znajdziecie informacje o tym kiedy ukaże się następny numer i co znajdzie się w środku.

Magazyn swą tematyką obejmuje zarówno gatunki awangardowe, klasyczne jak i mainstreamowe. W składzie redakcyjnym znaleźli się doświadczeni recenzenci oraz komentatorzy, ale treści zamieszczane na łamach magazynu mają być przede wszystkim ciekawe i przystępne. Nasz plan to poszerzać horyzonty czytelników i zarażać fascynacjami filmowymi niezależnie od gatunkowych podziałów.

Kinetoskop oferuje materiały stanowiące pomost między doraźnymi, ulotnymi treściami dostępnymi w internecie, a sporadycznymi obszernymi publikacjami książkowymi. Każdy numer Magazynu dedykowany będzie kilku głównym zagadnieniom, pozostawiając jednocześnie przestrzeń dla ciekawych wywiadów, sylwetek twórców i recenzji.

Jeśli macie ochotę podesłać nam swój tekst możecie napisać TUTAJ.

Zapraszamy do lektury, jednocześnie czekając na Wasze opinie i propozycje, pod adresem: info@kinetoskop.pl

MAGAZYN KINETOSKOP #1 (2016)

Kinetoskop ZIN

POBIERZ W PDF

_________________________________________________________________________________

WŁAŚCICIEL PORTALU
Piotr Berndt

WSPÓŁPRACOWNICY
Cyprian Sajna, Joanna Roman, Ada Adante, Agata Malinowska, Ania Blannche, Anna Wiącek, Bożena Szybowicz, Joanna Roman, Karol Janusz, Karolina Łachmacka, Magdalena Skorus, Marcin Zembrzuski, Mariusz Czernic, Martyna Chmieleska, Michał Kómoch, Minola, Monika Tomalik, Rafał Grynasz, Sylwjia

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY
info@kinetoskop.pl

(Visited 123 times, 1 visits today)