Kinetoskop
Brak komentarzy

Rusza portal filmowy KINETOSKOP!

Rusza portal filmowy KINETOSKOP!
Decrease Font Size Increase Font Size Rozmiar tekstu Drukuj

Rusza portal dla miłośników filmów! Nasz projekt przewiduje promocję kinematografii. Kinetoskop to miejsce, gdzie mogą skonfrontować się różne głosy, osoby o różnych poglądach na kino. Portal oferuje użytkownikom możliwość różnorodnego zaangażowania. Interakcje możliwe będą poprzez:

  • wysyłanie wiadomości prywatnych między użytkownikami
  • dodawanie recenzji/artykułów/newsów
  • dodawanie wydarzeń do kalendarza imprez
  • uzupełnianie galerii
Na portalu www.kinetoskop.pl znajdziecie Państwo ponad 1100 recenzji i artykułów filmowych nadesłanych przez recenzentów i publicystów. Wszystkie je zebraliśmy w jednym miejscu i podzieliliśmy na kategorie:

Portal zawiera bazę recenzji, kalendarz imprez, galerie, trailery oraz Magazyn Kinetoskop jako uzupełnienie
cyfrowej wersji portalu. Na portalu pojawiać się będą rzetelne recenzje, artykuły, przygotowywane specjalnie dla nas przez recenzentów i publicystów.

Kinetoskop swą tematyką obejmuje zarówno gatunki awangardowe, klasyczne jak i mainstreamowe. W składzie redakcyjnym znaleźli się doświadczeni recenzenci oraz komentatorzy, ale treści zamieszczane na łamach magazynu mają być przede wszystkim ciekawe i przystępne. Nasz plan to poszerzać horyzonty czytelników i zarażać fascynacjami filmowymi niezależnie od gatunkowych podziałów.

Chcemy unaocznić związek X muzy ze zmieniającymi się czynnikami społecznymi oraz ukazać jaki wpływ miały te procesy na dzisiejszy jej obraz. Na łamach Magazynu znajdziecie również recenzje wyłowionych przez nas perełek filmowych, wywiady z ludźmi filmu, relacje z festiwali oraz informacje o tym jak właściwie film powstaje.

Naszą inicjatywą portalu jest bezpłatnie publikowany Magazyn Kinetoskop do pobrania na naszej stronie. Głównym celem naszego pisma jest dostarczanie czytelnikowi rzetelnych recenzji i artykułów filmowych. Tu także znajdziecie informacje o tym kiedy ukaże się następny numer i co znajdzie się w środku.

Jeśli piszesz recenzje lub artykuły i chcesz się z nimi podzielić z czytelnikami lub wyrażasz chęć współpracy z nami – zgłoś się do nas pisząc na adres: info@kinetoskop.pl

Zapraszamy oraz życzymy przyjemnej lektury!

(Visited 42 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>