Kinetoskop
Brak komentarzy

„Przełęcz ocalonych”: Mel Gibson z synem na premierze filmu

„Przełęcz ocalonych”: Mel Gibson z synem na premierze filmu
Decrease Font Size Increase Font Size Rozmiar tekstu Drukuj

W Los Angeles odbyła się premiera najnowszego filmu w reżyserii Mela Gibsona. Na czerwonym dywanie aktorowi towarzyszył syn, Milo.

Milo Gibson ma 26 lat i wygląda jak młodsza wersja swojego sławnego ojca. Gęsta broda i zawadiacki uśmiech to znaki rozpoznawcze Gibsonów.

Przełęcz ocalonych to pierwszy wyreżyserowany przez Mela Gibsona film od 10 lat. Jego ostatni reżyserski projekt, Apocalypto, swoją premierę miał w roku 2006. Wcześniej Gibson podpisał takie filmy, jak Pasja, Braveheart – Waleczne Serce oraz Człowiek bez twarzy.

Hacksaw Ridge to historia oparta na faktach. Scenariusz został oparty o życiorys Desmonda T. Dossa, który był jedynym amerykańskim żołnierzem, który odmówił zabijania i użycia broni. Akcja rozgrywa się podczas II Wojny Światowej. Doss pozostał wierny swoim przekonaniom. Uważał, że zabijanie do niczego nie prowadzi, i w związku z tym odmówił używania broni.

W roli głównej występuje Andrew Garfield, a na ekranie towarzyszą mu między innymi Vince Vaughn, Sam Worthington, Luke Bracey, Teresa Palmer oraz Rachel Griffiths.

656295-1

źr. onet.film.pl

(Visited 101 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>