Kinetoskop
Brak komentarzy

Peter Sarsgaard w filmie o Pablo Escobarze

Peter Sarsgaard w filmie o Pablo Escobarze
Decrease Font Size Increase Font Size Rozmiar tekstu Drukuj

Po rolach w obrazach "Jackie" i "Siedmiu wspaniałych" Peter Sarsgaard wystąpi w nowym filmie o Pablo Escobarze u boku Javiera Bardema i Penelope Cruz.

Film o kolumbijskim baronie narkotykowym zrealizuje firma EuropaCorp Luca Bessona. Scenariusz pisze Fernando León de Aranoa, on też stanie za kamerą. Dzieło powstanie na podstawie książkowego bestsellera „Loving Pablo, Hating Escobar” Virginii Vallejo.

Peter Sarsgaard zagra agenta wydziału narkotykowego, Neymara. Udział wcześniej potwierdzili Javier Bardem i Penelope Cruz.

Przypomnijmy, że Pablo Escobar był kolumbijskim baronem narkotykowym, który stał się jednym z najbogatszych ludzi na świecie, przemycając kokainę do Stanów Zjednoczonych. Uznawany był za jednego z najpotężniejszych i najbardziej bezwzględnych dilerów w historii. Został zastrzelony w obławie policyjnej w 1993 roku.

Peter Sarsgaard znany jest z filmów „Jarhead – Żołnierz piechoty morskiej”, „Była sobie dziewczyna” czy „Plan lotu”. Grał też w serialach „Dochodzenie” i „The Slap”.

(Visited 35 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>