Kinetoskop
Brak komentarzy

Nowy „Wolverine” będzie brutalny

Nowy „Wolverine” będzie brutalny
Decrease Font Size Increase Font Size Rozmiar tekstu Drukuj

Prace nad kolejną częścią "Wolverine'a" ruszyły. Producent Simon Kinberg wyjawił, że film kręcony jest z myślą o kategorii wiekowej R. Oznacza to, że nadchodząca produkcja będzie kierowana do widzów dorosłych.

Modę na realizację filmów o superbohaterach dla widzów dorosłych zapoczątkował tegoroczny „Deadpool”. Simon Kinberg chce iść podobną drogą. Producent zapowiedział, że nowy „Wolverine” otrzyma kategorię wiekową R.

- Będzie bardzo brutalnie. Nowa część przypomina western. To będzie inny film o Rosomaku, niż te które widzowie poznali do tej pory – powiedział Kinberg.

Przypomnijmy, że trzecia część „Wolverine’a” będzie ostatnią, w jakiej pojawi się odtwórca głównej roli Hugh Jackman. Hugh Jackman zadebiutował jako Wolverine w filmie „X-Men” z 2000 roku. Od tego czasu łącznie wcielił się w tę rolę sześć razy. Ostatni raz zrobił to na potrzeby obrazu „X-Men: Przeszłość, która nadejdzie”.

Nowy „Wolverine” w reżyserii Jamesa Mangolda trafi do kin w 2017 roku.

(Visited 62 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>