Kinetoskop
Brak komentarzy

„Doktor Strange”: premiera w Los Angeles [ZDJĘCIA]

Decrease Font Size Increase Font Size Rozmiar tekstu Drukuj

Benedict Cumberbatch, Rachel McAdams, Robert Downey Jr., Tilda Swinton i Mads Mikkelsen - takie nagromadzenie gwiazd może oznaczać jedno: premierę komiksowej adaptacji. W Hollywood odbyła się premiera bardzo oczekiwanego "Doktora Strange'a".

Oczy wszystkich zwrócone były na dwie kobiety: Rachel McAdams, ubraną w sukienkę z bardzo dużym rozcięciem oraz Tildę Swinton, która ściągAła wzrok błyszczącą w świetle jupiterów, jaskrawozieloną sukienką. Główna męska gwiazda wieczoru, Benedict Cumberbatch, postawił na klasyczną elegancję, za to Robert Downey Jr., na ekscentryzm.

W filmie „Doctor Strange” genialny, lecz arogancki chirurg po wypadku, który uniemożliwia mu dalszą pracę, udaje się po pomoc do czarnoksiężnika. Ten bierze go pod swoje skrzydła i nie tylko przywraca mu zdrowie, ale także uczy bronić świat przed złem. Premiera została zaplanowana na 4 listopada 2016 roku.

 

(Visited 37 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>