Kinetoskop
Brak komentarzy

Chris Pine w obsadzie „A Wrinkle in Time”

Chris Pine w obsadzie „A Wrinkle in Time”
Decrease Font Size Increase Font Size Rozmiar tekstu Drukuj

Chris Pine dołączył do obsady filmu Disneya, "A Wrinkle in Time", który stanowi adaptację powieści autorstwa Madeleine L'Engle. Scenariusz napisała Jennifer Lee współreżyserka "Krainy lodu". Za kamerą staje Ava DuVernay ("Selma").

Bohaterami książki są Meg Murry (Storm Reid) i jej brat geniusz, Charles Wallace oraz kolega z klasy Calvin O’Keefe. Pewnego dnia w ich domu pojawia się nieziemska postać, która twierdzi, że zboczyła z kursu czasu. Ojciec Meg, który eksperymentował z podróżami w czasie, nagle znika. Meg, Charles i ich przyjaciel wyruszają na poszukiwania.

Oprah Winfrey pojawi się jako pani Which, jedna z trzech kobiet, które pomagają dzieciom podczas niezwykłej wyprawy. Mindy Kaling i Reese Witherspoon mają sportretować odpowiednio panie Who i panie Whatsit. Gugu Mbatha-Raw zagra mirkobiolożkę, dr Kate Murray i mamę Meg. W jej męża, ojca dzieci, wcieli się właśnie Chris Pine.

Chris Pine, znany z filmów z serii „Star Trek”, ostatnio wystąpił w dramacie „Aż do piekła”, gdzie wystąpił u boku Bena Fostera i Jeffa Bridgesa.

(Visited 54 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>