Kinetoskop
Brak komentarzy

„Assassin’s Creed”: nowy zwiastun filmu [TRAILER]

„Assassin’s Creed”: nowy zwiastun filmu [TRAILER]
Decrease Font Size Increase Font Size Rozmiar tekstu Drukuj

Studio 20th Century Fox opublikowało zwiastun produkcji "Assassin's Creed". - To twoja druga szansa - mówi bohaterka grana przez Marion Cotillard.

W filmie „Assassin’s CreedMichael Fassbender wcieli się w głównego bohatera – Desmonda Milesa, który za pomocą specjalnej maszyny potrafi przeżywać wspomnienia swoich przodków. – Chcemy twojej przeszłości – dowiaduje się Desmond w nowym trailerze.

W obsadzie znaleźli się również Marion Cotillard, Ariane Labed, Michael K. Williams, Jeremy Irons i Brendan Gleeson. Reżyserią zajął się Justin Kurzel.

„Assassin’s Creed” to seria gier na konsole i komputery osobiste. Pierwsza z nich pojawiła się na rynku w 2007 roku. Akcja koncentruje się wokół konfliktu dwóch frakcji – asasynów i templariuszy. Premiera filmu „Assassin’s Creed” w USA planowana jest na 21 grudnia 2016 roku. Do naszych kin dzieło trafi 6 stycznia 2017.

(Visited 34 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>