Kinetoskop
Brak komentarzy

„American Horror Story”: Taissa Farmiga i Finn Wittrock powrócą w szóstym sezonie

„American Horror Story”: Taissa Farmiga i Finn Wittrock powrócą w szóstym sezonie
Decrease Font Size Increase Font Size Rozmiar tekstu Drukuj

W nadawanym obecnie sezonie 6. antologii "American Horror Story" - "Roanoke" - czeka nas duże zaskoczenie oraz powrót aktorów znanych z wcześniejszych odsłon produkcji.

Twórcy popularnego „American Horror Story”, Ryan Murphy i Brad Falchuk, zapowiadają, że w nowym sezonie, który w Polsce na bieżąco można oglądać w telewizji Fox, czeka nas duża niespodzianka. – Tę serię napisaliśmy tak, jakbyśmy mieli do czynienia z dwoma sezonami – ujawnił na konferencji prasowej w USA Murphy. – W szóstym odcinku wydarzy się coś, wskutek czego połowa obsady będzie grać i robić coś przeciwnego do pierwszych pięciu odcinków.

O tym zwrocie akcji sami aktorzy poinformowani zostali w ostatniej chwili. – Nie zdradziliśmy im nic na ten temat – mówił Murhpy. – Aktorzy myśleli, że będą grali to samo, te same postaci, przez cały rok. – Dopiero gdy rozpoczęliśmy pracę nad czwartym odcinkiem, zadzwoniłem m.in. do Sarah Paulson i Kathy Bates, tłumacząc: „OK. Nie chciałem wam tego mówić, ale niedługo okaże się, że gracie kogoś innego, niż widzowie sądzą”. Bardzo im się to wyzwanie spodobało.

Na czym polegać będzie zwrot akcji – tego twórca nie ujawnił. Potwierdził natomiast, że w kolejnych odcinkach sezonu na ekran powrócą znani z wcześniejszych odsłon cyklu Taissa Farmiga i Finn Wittrock. Wittrock ma zagrać „najbardziej pop***ną postać wszech czasów”.

W kolejnym odcinku zobaczymy również więcej Evana Petersa, który już pojawił się w sezonie. – W szóstym odcinku Evan Peters robi coś największego, najbardziej zabawnego w swojej karierze i bardzo mu się to podobało – kontynuuje Ryan Murphy. – Evan stanowi ważny element szóstego odcinka.

To nie koniec wieści od Ryana Murhpy’ego. Twórca potwierdził, że czarownica grana przez Lady Gagę jest nawiązaniem do trzeciego sezonu cyklu – „Sabatu”. W przyszłości czekają nas prawdopodobnie kolejne odcinki odwołujące się do tej części antologii. Wcześniej jednak autorzy zaproszą widzów do powrotu do sezonu „Freak Show” – prawdopodobnie już za rok.

(Visited 35 times, 1 visits today)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>