Piotr Berndt

Coś

Coś

W odciętej od świata bazie badawczej na Antarktydzie coś morduje naukowców.

 Piotr Berndt

Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie

Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie

Pierwszy z serii spin-offów Gwiezdnych wojen. W filmie Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie grupa bojowników ruchu oporu jednoczy się i wyrusza na misję, aby ukraść plany Gwiazdy Śmierci i dać galaktyce nową nadzieję.

 Piotr Berndt

Ex Machina

Ex Machina

Młody informatyk Caleb wygrywa firmowy konkurs i na tydzień trafia do laboratorium, w którym pracuje szef firmy – Nathan. Caleb poznaje w nim piękną Avę – pierwszą na świecie sztuczną inteligencję pod postacią kobiety. Ava jest wynikiem eksperymentu Nathana. Czuje, myśli, wzrusza się i boi o własną przyszłość. Caleb nie wie, że sam jest częścią eksperymentu, który ma sprawdzić, jak na postać Avy zareaguje przeciętny człowiek.

 Piotr Berndt

Za czarną tęczą

Za czarną tęczą

Historia pięknej dziewczyny, uwięzionej w tajemniczym instytucie, w którym kontrolowany jest każdy jej krok.

 Kinetoskop

Avengers: Czas Ultrona

Avengers: Czas Ultrona

Kiedy uśpiony program pokojowy Tony’ego Starka nie zadziałał tak jak trzeba. Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Hawkeye oraz Czarna Wdowa muszą przejść kolejny test by utrzymać równowagę naszej planety. Grupa Avengers musi powstrzymać nikczemnego Ultrona oraz jego straszliwe plany.

 Kinetoskop

Mad Max 2: Wojownik szos

Mad Max 2: Wojownik szos

Akcja rozgrywa się kilkanaście lat później, świat przypomina bardziej pustynię niż zieloną planetę. Zasady przeżycia nie zmieniły się: żyje ten kto ma paliwo. Chcąc je zdobyć Max zawiera umowę z mieszkańcami małej osady wydobywczej, że wywiezie zapasy paliwa i uratuje ich przed pustynnymi bandytami.

 Kinetoskop

Kung Fury

Kung Fury

Policjant Kung Fury wybiera się w przeszłość do nazistowskich Niemiec, aby powstrzymać raz na zawszę Adolfa Hitlera.