Piotr Berndt

Pet Sematary

Pet Sematary

Młode małżeństwo Louis i Rachel Creed wraz z córką i synem wprowadzają się do nowego domu w małym miasteczku. Okazuje się że ich nowe miejsce zamieszkania kryje wiele mrocznych tajemnic. Wszystkie z nich łączy ze sobą tajemniczy i budzący grozę zwierzęcy cmentarz położony w pobliskim lesie.

 Piotr Berndt

Coś

Coś

W odciętej od świata bazie badawczej na Antarktydzie coś morduje naukowców.

 Piotr Berndt

The Boogeyman

Tim jest zmuszony wrócić do rodzinnego domu, gdzie przed laty rozegrał się prawdziwy koszmar.

 Piotr Berndt

Odgłosy

Odgłosy

Amerykanka Susy Banyon (Jessica Harper), przyjeżdża do słynnej szkoły baletowej w Wiedniu, aby rozwijać swój talent. Na miejscu niemal natychmiast orientuje się, że nie wszystko jest w porządku. Studentki giną w strasznych, niewyjaśnionych okolicznościach. Z czasem dowiaduje się zaskakujących faktów, które pomogą dziewczynie rozwiązać zagadkę.

 Piotr Berndt

Dzień bestii

Dzień bestii

Baskijski kapłan podczas lektury książki z naukami kabalistycznymi, odkrywa informację, iż Antychryst ma urodzić się w święta Bożego Narodzenia w Madrycie. Przy pomocy fana heavy-metalu i telewizyjnego showmana, spróbuje odwołać się do diabła, aby zdemaskować miejsce urodzenia i zabicie dziecka.

 Piotr Berndt

Teza

Teza

Angela Marquez (Ana Torrent), studentka madryckiej szkoły filmowej, pisząc pracę na temat przemocy na ekranie, natrafia na kasetę z zapisem prawdziwego morderstwa. Kiedy okazuje się, że torturowana na filmie dziewczyna to jedna z byłych studentek szkoły, a znalazca taśmy – jeden z profesorów uczelni – ginie, dziewczyna znajduje się w niebezpieczeństwie. Zwraca się o pomoc do kolegi ze studiów, Chemy (Fele Martínez), dziwaka i odludka zafascynowanego przemocą, posiadającego pokaźną kolekcję ekstremalnych filmów grozy. Oboje trafiają […]

 Kinetoskop

Opowieści z krypty

Opowieści z krypty

Grupa turystów gubi się podczas zwiedzania katakumb. W jednej z krypt spotykają zakapturzonego mężczyznę, który każdemu pokazuje przyszłość.

 Piotr Berndt

Tales from the Crypt

Tales from the Crypt

Not rated yet! Tales from the Crypt 1972 Click an icon to see more Overview Metadata Tagline — Revenue — Certification — Title Tales from the Crypt Author — Original Title Tales from the Crypt Production — Producer — Homepage — Director Freddie Francis Writer — Director of Photography — Runtime — Release Date 9 […]

 Kinetoskop

Paranoja

Paranoja

Simon i Eleanor Ashby to paranoicy, których rodzice zginęli w katastrofie lotniczej, a brat popełnił samobójstwo skacząc z urwiska. Minęło już wiele lat od tych tragicznych wydarzeń, a jednak czas nie wyleczył ran. Rany zaognią się jeszcze bardziej, gdy do posiadłości powróci ich brat Tony – ten sam, który rzekomo popełnił samobójstwo. Nie wszyscy jednak wierzą w tak nagły powrót „zmarłego” brata – podejrzewają mistyfikację, bo w grę wchodzi spora suma pieniędzy do podziału.

 Kinetoskop

Tower of London

Tower of London

Richard III (Vincent Price), jest nawiedzany przez duchy tych, których zamordował,żeby zostać królem Anglii.